.

.

New
Етички Партија На Животните Мала Чинија, 5-Инчен

Етички Партија На Животните Мала Чинија, 5-Инчен

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Можат да се користат и храна и вода.Stoneware чаши со партијата време мотив.Лесно да се чисти, машина за миење садови безбедно (врвот рек само).Нашите омилени stoneware куче чинија со етичките е достапно во 5, 6 или 8-инчен совршена големина за вашиот пес или куче.Дизајнот на ова јадење е светли бои и со коска, twirls и уметнички точки.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди