.

.

New
Керамички Куче Чаши со Дрво Стенд - Куче Чаши Вода и Храна за Јадење, Покачен Мачка Чинии,Не се Лизга Храна за Миленичиња Вода Чинии ,28 Унци (Зелено Злато)

Керамички Куче Чаши со Дрво Стенд - Куче Чаши Вода и Храна за Јадење, Покачен Мачка Чинии,Не се Лизга Храна за Миленичиња

DEN 431.76

Тековен
Во продавницата

【????ДИМЕНЗИИ????】 - мерки 6" Кол 2.75 x H",Погоден за вашето домашно милениче кучиња, мачки, puppies и мачиња да се користи, совршен за одржување суво kibble, мокра храна, третира, или вода. 【????НЕ СЕ ЛИЗГА ДРВО СТОИ????】 - Дрво застане на куче чаши запирање на чаши од лизгање околу, и тие може да ги поттикнеме на храна околу без чинии се турка на подот.Садот има добра потпора што води радосна мачка од поместување на сад лесно. 【????ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ ????】 - Направени од порцелан, керамика и дрвен материјал, бесплатно на олово и кадмиум.Висока температура керамички,не-токсични оштетувања,нема мирис,издржливи. 【????ЛЕСНО ДА СЕ ЧИСТИ????】 - Мазна површина на керамички производи е секогаш лесно да се задржи чиста куче сад за вашата прекрасна милениче.Во склопот машина за миење садови безбедно, па тоа може лесно да се чисти. 【????НАМАЛУВАЊЕ НА ВРАТОТ ТОВАР????】 - 0.8 инчен високо Дрво Стојат прави милениче поудобно пристап за да добиете храна и вода, кој ги промовира протокот на храна од устата во стомакот и го прави голтање лесно.Направени од керамички и бамбус дрво, хранењето чаши со трибини се пластика-слободни и издржливи.Природни материјали кои се добри за околината и донесе anorganic допир да вашиот дом.Подигнување на дното на садот за заштита на домашни миленици цервикален ' рбет,така што на домашно милениче може да се јаде удобно,па тоа е сакан од страна на домашни миленици.Промовирање на варењето, помалку надуеност и притисок на домашни миленици' зглобовите кога тие јадат, лижат и да пијат.Благодарение на нивниот минималистички дизајн и неутрални бои, на керамички мачка чинии ќе совршено се вклопуваат во секоја соба каде што се хранат вашата мачка или мало куче.Совршен за мачки, кучиња, зајаци, влекачи, и сите други животни сопатници.Како домашно милениче родител, вие треба да му дадете на вашето бебе милениче совршен подарок.Керамички материјал & бамбус стојат, ова е совршен изглед.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди