.

.

New
Жолто Куче Дизајн Црн Лабрадор Ez-Зафат Куче Поводник со Удобноста се Справи со

Жолто Куче Дизајн Црн Лабрадор Ez-Зафат Куче Поводник со Удобноста се Справи со

DEN 261.36

Тековен
Во продавницата

НАПРАВЕНИ ЗА АКТИВНИ КУЧИЊА - 100% мазна & трајни полиестер, овие јаки се изградени за удобност и акција.Одлично за надворешна кучиња, вода кучиња и услуга кучиња.Машина перат и временските отпорни.Овие куче јаки се поткрепени со Жолто Куче Дизајн.Вашиот производ е покриена за 365 Дена од протриване, дефекти, исчезнува, па дури и за џвакање!.НАПРАВЕН ВО САД се Произведени од почеток до крај со Жолто Куче Дизајн во Greensboro КООРДИНАТОР.Едно семејство во сопственост и управувани од НАС производителот во бизнисот од 2000 година. УДОБНОСТА ЗАФАТ - Ова специјално дизајнирани и за вбризгување на пластични се справи со е мек, флексибилен, трајни, и удобно.Направен за да се наведнуваат е доволно само да се вклопи во вашата рака, но остануваат цврсти доволно за целосна контрола.КУПИ СЕТ - Сите на Жолтата Куче Дизајн Куче Јаки се на располагање во појавување leashes, harnesses, couplers, Динг Куче Бел Медиокритет Тренери, а понекогаш дури и keychains!.Ова е Црн Лабрадор EZ-Зафат Куче Поводник - со Удобноста се Справи со Големина на Мал/Среден - 3/4 Инчи Широка и 5 метри (60 инчи) долг од Жолто Куче Дизајн, направен токму тука, во САД.Одликувајќи се со Посебна удобност рачка за лесно да ги користите за време на долги прошетки, скокање, патувања на плажа, или само секојдневна употреба.ГОЛЕМИНАТА : големината избрани за ова куче поводник е обично се совпаѓа со ширина на јака кучиња се носат.Сепак, големината до понекогаш може да биде пожелно за кучиња кои се повлече.Ако сте шопинг за дизајнер, прифатлива куче додатоци, тогаш не гледам понатаму.Овие трајни, загарантирана да трае куче производи немаат груби рабови, без конци за кавгата или не, никаков проблем се случува во миење, и без стрес да ги вклучите или исклучите вашиот кучиња.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди