.

.

New
Музички Калкулатор AR-7778 Музика Функција Електронски Калкулатор AR 7778 Преносни 12-Цифри LCD Дисплеј,Калкулатор Пијано Игра Senbon Zakura (Без Батерија)

Музички Калкулатор AR-7778 Музика Функција Електронски Калкулатор AR 7778 Преносни 12-Цифри LCD Дисплеј,Калкулатор Пијано

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

【Домашна Забава Essentials】Калкулатор има деликатна брусен метал површина, И може да се користи како тастатура Игра Пијано.Содржи музика резултат. 【Музички Функција】Притиснете го копчето за вклучување/исклучување копче двапати за да го внесете режим на play музички функција, и CE копчето за да се префрлате помеѓу три различни режими на играње, што е повеќе во изобилство. 【Големи Копчиња】совршен кликнување на звук.Како пијано, исто така можете да играте на различни песни. 【Голем LCD Дисплеј】Калкулатор има 12 цифра екстра голем lcd дисплеј,Лесно да се читаат и користат. 【Домот Глас】Луксузни високи перформанси верзија,звукот е појасни и посветла.Користете 2*АА батерии (Не се Вклучени Батеријата)!.AR-7778 Без батерија за Домашна забава essentials Големина на : 6.8 * 5.2 * 1.55 во Соодветното копче: [音量]按钮=Јачина на звук копче [闹铃/单位]=Аларм/единица [时间/日期] =[ВРЕМЕ/ДАТУМ]=[Електронски тастатура 电子琴] Како да се трансформира музички инструмент играње на функцијата : Притиснете на [АС] клучни прв, а потоа притиснете на [Датум] =[Електронски тастатура 电子琴]=[ВРЕМЕ/ДАТУМ 时间/日期] копчето два пати, се префрлат на музички функција.Ајде да репродуцирате некоја песна, како што се Senbon zakura или Dragonai (змеј ноќ)!Пакетот Вклучува : * Електронски Калкулатори Senbonzakura перформанси код е како што следува: 221 221 221 24 221 221 2456 562121 562121 562121 4321 562121 562121 568- +-+986 562121 562121 562121 4321 12568653 2456 2212 665 6889 665 6535 665 689+ +986 6665 6889 6665 6535 6665 689+ +986 8765 556323 356 97 88756 8765 556323 3566 6897 6899++ +×÷98+ 6899++ +-+988 6899++ +×÷98+ 68-+98 9+756 6899++ +×÷98+ 6899++ +-+988 6899++ +×÷98+ 68-+98 +9+×÷ 562121 562121 562121 4321 562121 562121 568- +-+986 562121 562121 562121 4321 12568653 2456 2212.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди