.

.

New
Дијамант Паричникот Острилка

Дијамант Паричникот Острилка

DEN 330.00

Тековен
Во продавницата

Направена од највисок квалитет на материјали.Изграден за перформанси и издржливост.Објектот Пакет Димензија : 5.0" L x 5.0" W x 5.0" Х Број на Модел : EZL201-BRK.Опис на производот парична Казна ронки.Кредитна картичка со големина острилка мерки 3 1/4" x 2" и погодно вклопува во винил лизга торбичка.Совршен за острење голем број на алатки и предмети за домаќинството.Од Производителот EZE-КРУГ Дијамант Производи беше пионер и основоположник на дијамант острат tools, со почеток во почетокот на седумдесеттите години.Нашиот патентиран сврзување процес и модерна технологија ни овозможува да се произведуваат најдобрите квалитет острат производи по прифатлива цена.Овој процес често се имитира, но никогаш не се удвои.EZE-КРУГ е уникатна комбинација на индустриски дијаманти во комбинација со нашиот патентиран сврзување процес ви дава најтешко, повеќето издржливи, најдолго трае површината на располагање.Поради ова вие сте во можност лесно да се изостри карбид, алатка челик, титаниум, керамика и повеќето било супер тврд материјал, вклучувајќи поновите материјали се користи од страна на повеќето нож производители.EZE-КРУГ производители на најширокиот спектар на дијамант острат алатки на располагање.Ова ви овозможува да изберете ги острилка што најдобро ќе им служат на вашите потреби.Нема друг производител нуди на избори ние го правиме.Имаме објекти за употреба во кујната, продавница или област, сервисирање на отворено, DIY, машинската, дрво работа/резби во дрво, кулинарските/службата за храна и други пазари.Сите на нашите предмети се со гордост се Направени во САД.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди