.

.

New
Градите Проширувач Пролет Мускулите Puller-Пролет Puller Градите Проширувач Мулти-Функционални Рака Вежбање на Мускулите во Градите Обука Фитнес Опрема Три-Начин Puller LEB

Градите Проширувач Пролет Мускулите Puller-Пролет Puller Градите Проширувач Мулти-Функционални Рака Вежбање на Мускулите

DEN 1629.60

Тековен
Во продавницата

★Материјал : пластични + јаглерод пролет челик жица, PP пластика е силен и издржлив, висока цврстина, 5 нерѓосувачки челик, јаглероден извори, 174 N по напнатост, пролет челик жица, прецизност позлата и анти- ' рѓа третман. ★Карактеристики : Висока отпорност PP нога маска, површински материјал дизајн, не се лизга за безбедност, контрола е изработен од мека гума за да се спречи лизгање, на тока помеѓу канџите и пролетта е вертикален, безбеден и сигурен, висок квалитет на челична прачка, удобен зафат. ★ Големина : 66*33 см, пролет 35 cm (големината може да биде малку ред поради фактори како што се рачно мерење). ★ Функција/Функција : Тоа може да им помогне на градите мускули, грбните мускули, deltoid мускулите, и вертикален мускули за зацврстување на мускулите на градите, грбот, половината и екстремитетите, и обликот на телото. ★ Совети : Ако примите несоодветни или имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, директно од страна на производителот, како и поддршка за повеќе купувања.Производ параметри★ Класификација : градите проширувач★ Производ бруто тежина : 1 KG★ тоа Е прилагодлив : ★Вчитување опсег : 50 KG или повеќе★Тип : Пролет★Применливи луѓе : машки и женски фитнес толпата★ Забелешка : - За безбедносни причини, проверете производот пред употреба за да видите дали деловите се безбедни. Обидете се да се биде во место со мал број на луѓе кога се вежба, со цел да се избегнат несреќи.Во текот на употреба, потребно е да го држите справи со цврсто, се концентрира, и се водат и се врати треба да се врши бавно.Тоа не е погоден за користење брзиот брзина за да се избегнат несреќи.★Одржување инструкции : производот не треба да биде свиткана и завиткан кога се става по употребата за да се избегне деформација штета.Тоа треба да се чистат по употребата и се става во суво место да се спречи рѓа и продолжување на работниот век.★ Совет : - Ако не ја прими стоката нормално или имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние веднаш ќе ви послужи.Затоа што на снимањето светла, го следи и други фактори, производот слика може да имаат малку боја разлика со вистинска работа, што е нормално.- Производ прашања - Ние само го продаде градите expanders, а остатокот на проектот е се прикаже проект, не се вклучени.Ако не ви се допаѓа производот на овој стил, ве молиме да дојде до нашата продавница и ќе имате побогат производ стил за вас да се избере.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди