.

.

New
Burndy NHNT4844 Т-Конектор, 500 kcmil - 2000 kcmil Заврши Кандидира Кабел Опсег, 4/0 Ул. - 1000 kcmil Заврши Допрете Кабел Опсег, 2.9 Ширина, 6.51 Должина, 3.07 Висина (Пакување од 2)

Burndy NHNT4844 Т-Конектор, 500 kcmil - 2000 kcmil Заврши Кандидира Кабел Опсег, 4/0 Ул. - 1000 kcmil Заврши Допрете Кабел

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Висок бакарни легури реверзибилна Т-конектор за приклучување на широк спектар на работи и допрете кабли.Конектори е дизајниран за еден-клуч за инсталација. "H" тешки 1/2-инчи хардвер.За бакар кабел кабел.Мерки 2.9-инчи ширина од 6.51-инчи должина од 3.07-инчи висина.Висок бакарни легури реверзибилна Т-конектор за приклучување на широк спектар на работи и допрете кабли.Конектори е дизајниран за еден-клуч за инсталација. "H" тешки 1/2" хардвер.За бакар кабел кабел. 500 kcmil - 2000 kcmil Заврши кандидира кабел опсег. 4/0 Ул. - 1000 kcmil Заврши допрете кабел опсег.Мерки 2.9-инчи ширина од 6.51-инчи должина од 3.07-инчи висина.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди