.

.

New
500 Отстранлив Замрзнувач Провизии Labels Поставите Вода, Масло Отпорни со Перфорација Линија за Храна Контејнери Тегли Кујна Ресторан Складирање Организација (Сина),?

500 Отстранлив Замрзнувач Провизии Labels Поставите Вода, Масло Отпорни со Перфорација Линија за Храна Контејнери Тегли

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Smart Дизајн : 500 Компјутери сјајни Замрзнувач налепници.Вода-Масло отпорни и усогласување во лесно се дистрибуираат тек со перфорација линија.Издржливи со едноставност стил.Премиум Квалитет : Специјално направени од страна на формулиран хартија, отпорен на Вода и трајни, не е лесно да се биде раскинат.Плус висок квалитет на лепак тоа ќе го задржи вашето потсетник остане тесни за храна пакети и остави без остатоци.Машина за миење садови, Микробранова печка, Фрижидер сите достапни.Лесен за Користење : Доаѓа во тек и се применува со перфорација линија за лесно се дистрибуираат.Висок контраст фонт за лесна идентификација.Кора од надвор и се држи каде сакате, се направи!Самолепливи налепници.Стапчиња се одлични за храна контејнери и пластични кеси.Smart Асистент : За следење на вашите храна одржување.Внатрешниот храна се претвори да биде лесно идентификувани и sortable, го прави вашиот оброк првично професионална и да се избегне долгорочно чување.Да се применуваат со топката пенкало или постојан напредок е препорачливо.Вклучува : 500 Компјутери во ролна.Секој мерки 3" x 1" за избрани состојка складирање на јачината на звукот и употреба.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди