.

.

New
Возрасни Бебе Шише со Голема Големина Pacifier Сет

Возрасни Бебе Шише со Голема Големина Pacifier Сет

DEN 407.76

Тековен
Во продавницата

Материјал - шишиња и pacifier се направени од висок квалитет на природна храна одделение силиконски, кои може да се користат со доверба!.Голем Капацитет - 240ml капацитет е лесен за употреба, големината на шишето е погодна за рачно.Одвојте Пари - Опремени со pacifiers, висок квалитет на храна одделение меки силиконски, може да се намали грчењето; да ги смири и да ги задоволи потреба да цица.Големи димензии - Користење на несоодветни pacifier може да предизвика устата болка и да предизвика устата чир.Paiciferis совршен за голема големина.Нашата Продавница - Ние се специјализираат во голема бебе производи, добредојдовте да ја посетите нашата продавница!.Нашата Продавница - Ние се специјализираат во голема бебе производи, добредојдовте да ја посетите нашата продавница!Големи димензии - Користење на несоодветни pacifier може да предизвика устата болка и да предизвика устата чир.Paiciferis совршен за голема големина.Одвојте Пари - Опремени со pacifiers, висок квалитет на храна одделение меки силиконски, може да се намали грчењето; да ги смири и да ги задоволи потреба да цица.Голем Капацитет - 240ml капацитет е лесен за употреба, големината на шишето е погодна за рачно.Материјал - шишиња и pacifier се направени од висок квалитет на природна храна одделение силиконски, кои може да се користат со доверба!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди