.

.

New
QIANF Twill Лента Лента Памук Природна Боја 1/2 Инчи Широка 50 Дворот се Тркалаат Herringbone Лента(1/2 Инч-50Yard, Off-Вајт)

QIANF Twill Лента Лента Памук Природна Боја 1/2 Инчи Широка 50 Дворот се Тркалаат Herringbone Лента(1/2 Инч-50Yard,

DEN 350.16

Тековен
Во продавницата

100% памук twill лента, животната Средина Пријателски.Herringbone Twill Шема.Може да се широко се користат во шиење и прилагоди за да се зајакне чини, направи црева, се врзуваат краевите.Достапни во повеќе големини и три бои.Рака мие, капе сува.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди