.

.

New
2 Ролни Срцето Мрежа Tulle Ролна Лента за Денот на Вљубените Пребивање се Тркалаат Tulle Ткаенина Мрежа Лента се Тркалаат за Денот на Вљубените Свадба Партија Декорациј?

2 Ролни Срцето Мрежа Tulle Ролна Лента за Денот на Вљубените Пребивање се Тркалаат Tulle Ткаенина Мрежа Лента се Тркалаат

DEN 455.76

Тековен
Во продавницата

Примена : на денот на Вљубените мрежа лента се тркалаат може да се примени за да ги красат вашата денот на Вљубените дрво, направи венци и се поклонува и да го направите вашиот уникатен проекти за свадба и различни партии.Срцето дизајн : ќе добиете Денот на Вљубените пребивање tulle ролни со срце облик, романтични и симпатична, во задржи со Денот на Вљубените тема.Пакетот вклучува : 2 ролни срцето мрежа tulle лентата, како што е прикажано на сликата.Материјал : срцето пребивање tulle тек е направена од мрежа, мека и лесни за користење.Големина : 6 инчи во ширина и 10 метри во должина секој тркалаат, сосема 2 ролни во пакет.Примена : На денот на Вљубените мрежа лента се тркалаат може да се примени за да ги красат вашата денот на Вљубените дрво, направи венци и се поклонува и да го направите вашиот уникатен проекти за свадба и различни партии.Срцето дизајн : ќе добиете Денот на Вљубените пребивање tulle ролни со срце облик, романтични и симпатична, во задржи со Денот на Вљубените тема.Мека mesh : срцето пребивање tulle тек е направена од мрежа, мека и лесни за користење, како што се додатоци на здолниште и лакови Спецификации на Боја : како што е прикажано на сликата Материјал : mesh Големина : 6 инчи x 10 метри во ширина x должина Пакетот вклучува : 2 Ролни срцето мрежа tulle панделки.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди