.

.

New
ZHBO 50yards/Многу 6/10/15/20/25/38/50mm Свила Сатен Лента,Полиестер Лента за рачно изработени Лак Свадба на Божиќ Декорација за Шиење Ткаенина Трим Embellishments (Боја : 12, Големина : 38mm)

ZHBO 50yards/Многу 6/10/15/20/25/38/50mm Свила Сатен Лента,Полиестер Лента за рачно изработени Лак Свадба на Божиќ Декорација

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

● Ширина : (6mm-50mm). ● Убава премиум квалитет панделки.Се сечат во било колку што треба, многу лесен за употреба. ● Убава дамка лента додадете светли и живописни, што ги прави одличен избор за секоја прилика.Одлична за вашиот парична казна високо-завршува подарок обвивката. ● Совршен за свадба покани, sashes за фустан, булчински букет, шиење, корсет алкохол, подарок завиткување, лакови за коса, партија décor, дома декорација, рачно изработени занаетчиски проект и др. ● Да се развивам, со панделка креации!Мазна и мека, овие панделки се идеални за сите проекти и тие ќе станат еден многу добар придружник кога тоа е време да се создаде вашиот следен рачно изработени ремек-дело!.Материјал : Полиестер.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди