.

.

New
Spalding Жените Bootleg Јога Панталона

Spalding Жените Bootleg Јога Панталона

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Црна : 92% Памук, 8% Spandex; Јаглен Хедер : 55% Памук, 37% Полиестер, 8% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Разгореа јога панталона кој широк корселе и мали логото на колкот.Компресија преку седиште и бутовите.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди