.

.

New
PRETYZOOM 8 компјутери Патување PP Преносни Багаж Рака Куфер Пакување Фиксна Појас Прилагодливи Безбедност Додатоци Материјали Производи (Црна)

PRETYZOOM 8 компјутери Патување PP Преносни Багаж Рака Куфер Пакување Фиксна Појас Прилагодливи Безбедност Додатоци Материјали

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Одлично да ја обезбедува вашата торба, грб или друг објект.Направени од премиум PP материјал, издржлив и носат resistan.Преносни и лесен за употреба, може да се прилагодува должина слободно.Супер лесен и Заштедува на просторот, обезбедување на кавга слободен искуство.Почитувани купувачот, поради осветлување ефект, monitor' s светлината, прирачник за мерење, итн., може да има и некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фото и вистинскиот објект.Искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!.trong> Descriptiontrong> Дали сте во потрага за еден професионален, достапен багаж рака?Дали сте во потрага на еден здрав, алатка која може да се прават повеќе работи одеднаш?Ако одговорот е да, не гледам подалеку!Нашиот професионален багаж рака мора да ги задоволи потребите.еден од најдобрите избори за вас.trong> Featurestrong> Боја : Црна.- Големина : 188 x 5 x 0. 3 см.- Материјал : ПП.- Супер лесен и Заштедува на просторот, обезбедување на кавга слободен искуство.- Направени од премиум PP материјал, издржлив и носат resistan.- Преносни и лесен за употреба, може да се прилагодува должина слободно.- Одлично да ја обезбедува вашата торба, грб или друг објект.- Почитувани купувачот, поради осветлување ефект, monitor' s светлината, прирачник за мерење, итн., може да има и некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фото и вистинскиот објект.Искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!Пакет Includingb>8.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди