.

.

New
TIANGTIANG Повеќенаменски Метежот Јаже Paracord/Врвца Падобран 10pcs Прилагодливи D Окови Тока Поставува U-Облик Нерѓосувачки Челик Окови за Paracord, Отворено Јаже Опстанок

TIANGTIANG Повеќенаменски Метежот Јаже Paracord/Врвца Падобран 10pcs Прилагодливи D Окови Тока Поставува U-Облик Нерѓосувачки

DEN 1257.60

Тековен
Во продавницата

Големина : Прибл.Должина : 47 mm / 1.85 инч.Кабелот Кол : 5 mm / 0.19 инч.Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Површината на јаже круг и компактен, чести триење, исто така, не пилула, јасно текстура која ви овозможува да се одржи на кабелот убаво и цврсто.Посебно кога ќе раце се навлажни, тоа се уште не спаѓаат надвор од ваши раце лесно.Ништо поважно од тежок зафат.Мулти-цел : флексибилност, флексибилност и голема сила на јаже, го прави мулти-функционална алатка.Тоа се користи како шатор кабелот за поставување на шатори, безбедно да се обезбеди или висат тешки предмети како што се кајаци и скали.Опис : Тешки 304 од не ' рѓосувачки челик Лак стил shackle за нараквица, може да се прилагодува тока connection Adjustable лента и завртки pin направи тоа лесно да се добие совршен fit The бар е малку contoured за вашиот зглоб, и мал поклон shackle е убав прилог на вашиот опстанок projects Mainly се користи за отворен DIY чадор јаже нараквица, со падобран cord This е да не се скрши-далеку shackle, заради безбедност тоа е не се препорачува за домашно милениче collars Size : Прибл.Должина : 47 mm / 1.85 inch Cord Кол : 5 mm / 0.19 inch Material : Нерѓосувачки Steel Package Вклучува : 10 Парчиња Отворено Нерѓосувачки Челик Лак Shackle Buckle Note : 1.Ве молиме овозможи 1~3 cm грешка поради прирачник за мерење, ви благодариме.2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ве молиме да се разбере, ви благодарам.Чадор јаже може да се користи во многу отворено сценарија како што се кампување, планинарење, риболов, спасување, нож капка, стапица, правење на оружје и повеќе.Можете исто така да го стави во вашиот опстанок бубачка-out торба.Во случај работите одат наопаку, ќе имаат алатка за да се задржи себе си жив.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди