.

.

New
Мини Црн Топ Капи, Пластични Волшебник Топ Капи Божиќ Декорација Пластични Мини Капи, Занает Подарок Додатоци DIY Мали Капи, Пакување од 150

Мини Црн Топ Капи, Пластични Волшебник Топ Капи Божиќ Декорација Пластични Мини Капи, Занает Подарок Додатоци DIY Мали

DEN 263.76

Тековен
Во продавницата

Материјал : високо-квалитетна пластика.Горниот дијаметар : 0.55 инчи, Помал дијаметар : 0.9 инчи, Висина : 0.63 инчи.Мини капи може да го направат украси повеќе убави, живописни и интересни. 150 Компјутери пакет на исклучителна мини Црн Топ Капи е доволно количество за да се задоволат секојдневните потреби.Погодни за украсување Божиќни партии, роденденски забави, свадби, семејни партии и други прилики.Тоа исто така може да се користи за да ги красат колачи, минијатурни кукли, snowmen и други рачно изработени производи.Пакетот вклучува : 150 Компјутери Врвот Hats High квалитетен материјал и заштита на животната средина, удобно и мазна на допир, издржливи, можат да се осигура дека вие повторна употреба.Исклучителна мини Црн Топ Капи може да се користи за да ги красат колачи, минијатурни кукли, snowmen и други рачно изработени производи, што ги прави повеќе слатки, жива и интересно.Тоа е исто така погоден за украсување страни и може да додадете атмосфера за Божиќ партии, роденденски забави, свадби, семејни дружења и други прилики.Топло информации : гушење опасност, мали предмети, не се погодни за деца под 13 години.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди