.

.

New
1-ви Роденден Boy - е Забавно да се Биде Еден - Конус Среќен Прв Роденден Партија Капи, за Деца и Возрасни - Сет од 8 (Стандардна Големина)

1-ви Роденден Boy - е Забавно да се Биде Еден - Конус Среќен Прв Роденден Партија Капи, за Деца и Возрасни - Сет од 8 (Стандардна

DEN 335.76

Тековен
Во продавницата

1-ви Роденден Момче Партија Капи, ВКЛУЧУВА 8 конус облик Забавно да се биде Една партија капи за возрасни лица со декоративни врвот и еластична брадата ремени. 1-ви Роденден Момче партија капи, се поголем големина, но ќе одговара на двете деца и возрасни.Некои лесен и брз собранието е потребно. 1-ви Роденден Момче капи ГОЛЕМИНА 8.5 инчи висок и 5,5 инчи во дијаметар на основата.Вклучени еластична брадата ремени мерка 12 инчи долго.Секој од овие забава сина и сребрена партија капи функција единствена ѕвезда кроена декорација на врвот и печатени "Среќен Роденден" на предната страна.ЗАБАВА РОДЕНДЕН РЕЗЕРВИ : 1-от Роденден Момче конус партија капи, се совршени за вашето момче прв роденден.Овој сет на симпатична партија капи, ќе ви помогне да се земе незаборавна партија фотографии.Тие се сигурни да се ужива од страна на сите ваши пријатели и семејството и гостин!.ПРЕМИУМ ПАРТИЈА КАПИ : Сет од 8 1-ви Роденден Момче партија капи, се професионално печатени на тешки-должност cardstock хартија со фото-како сјај.Тие се посебно проверени, а потоа внимателно спакуван. 1-ви Роденден Момче конус партија капи, ќе пристигне станот.Лесно собранието е потребно.Лесно собранието е потребно.Едноставно се тркалаат партија шапка во еден облик на конус, поставете ја картичката во слотот за да се обезбеди конус форма, а потоа се закачите на еластична лента.НАПРАВЕНИ ВО САД : 1-от Роденден Boy - е Забавно Да се Биде Еден - Конус Среќен Прв Роденден Партија Капи, се дизајнирани и произведени во нашата Висконсин објект со користење на материјали кои се Направени во САД. 1-ви Роденден Момче Конус Партија Капи, се користи Не-Хаос Сјајот Печати : Нашата конус партија капи, се дизајнирани со печатени слика на сјајот, елиминирање на сјајот шушка додека максимизирање bling ефект!.Секој ќе биде подготвен да го прослават гостин е роденден, кога носи Првиот Роденден Момче партија шапка.Овој сет од 8 (Стандардна Големина) роденден капи е голем плус за вашиот настан и се сигурни да се добие секого се смешка, особено гостин!Секој 1-ви Роденден Boy - е Забавно Да се Биде Еден - Конус Среќен Роденден Партија Капи, за Деца и Возрасни совршено тематските и има празнична ѕвезда на врвот.Овие партија капи, па дури и да дојде со "Среќен Роденден" печатени на нив!Бидете сигурни да имате камера подготвени, бидејќи ова го 1-от Роденден Момче партија капи, се случува да ви даде некои големи слики!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди