.

.

New
BirthdayExpress Карневал Бонбони Шоп Партија Материјали - Снек Партија Пакет

BirthdayExpress Карневал Бонбони Шоп Партија Материјали - Снек Партија Пакет

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Вклучува (8) хартија десерт плочи, (8) 9 оз.хартиените чаши, (16) 2-ply хартија пијалаци салфетки, и (8) пластика предници и лажици.Додадете појавување садови, услуги, додатоци, или партија комплет пакетот за да го завршите вашето лето роденден.Одлична за сите на вашиот лето, карневал, или циркус роденден страни!.Една Големина.Вклучува 8 десерт плочи, 8 - 9 оз.чаши, 20 пијалаци салфетки, и 8 предници и 8 лажици.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди