.

.

New
Големата Точка на Среќа Крофна Грижете се, Ајде да Партија - Doughnut Партија Корист Кутии - Сет на 12

Големата Точка на Среќа Крофна Грижете се, Ајде да Партија - Doughnut Партија Корист Кутии - Сет на 12

DEN 479.76

Тековен
Во продавницата

Крофна Грижете се, Ајде Партија Корист Кутии ВКЛУЧУВА 12 крофна партија корист кеси, 12 подарок тагови и координирање на сатен лента.Класичен корист кутии се на една партија мора да се има.Крофна тема партија материјали се одлични за doughnut партија.Крофна Грижете се, Ајде Партија Корист Кутии ГОЛЕМИНА 4.75 инчи широка x 4.75 инчи висок x 2.25 инчи длабоки (fillable внатре простор), со вкупна висина од 7 инчи, вклучувајќи го и справи.Координативното подарок тагови и панделка прави овие 12 крофна посипете партија корист кутии комплетно лекување торба партија комплет кој сите ќе го сакаат.ПАРТИЈА МАТЕРИЈАЛИ : Doughnut партија корист кутии ќе се одржи на различни третира, награди и партија услуги за вашите гости.Пополни ги со печени добрите, партија ситните или ви благодариме подароци за симпатична Крофна Грижете се, Ајде Партија услуги!.ПРЕМИУМ ПАРТИЈА КОРИСТ КУТИИ : Крофна Грижете се, Ајде Партија корист кутии се професионално печатени на тешки-должност cardstock хартија со фото-како сјај.Тие се рака-укината и посебно проверени, а потоа внимателно спакуван.Корист кутии ќе пристигне станот, делумно се составуваат.По завршувањето собранието е задолжителна, но тоа е лесно.Откако насобраните, додадете подарок ознака со вклучени лента за совршен партија услуги!.НАПРАВЕН ВО АМЕРИКА : Крофна Грижете се, Ајде да Партија - Doughnut Партија Корист Кутии се дизајнирани и произведени во нашата Висконсин објект. 12 - Крофна Грижете се, Ајде Партија Корист Кутии.Вклучува Ознака бебе туш подароци.Оваа брзо се претвори во бизнис концепт на ПАРТИЈАТА.Како бизнис растеше многу брзо, Sherri е потребно да се ангажира инженер—и нејзиниот сопруг Скот беше совршено се вклопуваат! ;) Сега, речиси две децении и трите згради подоцна – Sherri, Скот и целиот Голема Точка Тим ја извршите оваа извонредна партија снабдување бизнис нарекува Голема Точка на Среќа.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди