.

.

New
ASICS на Жените Трага Извиднички 2 Трчање

ASICS на Жените Трага Извиднички 2 Трчање

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Гумен ѓон.Внатрешни Пета Контра - ја Подобрува поддршка и стабилност.Вбризгување на E. V. А midsole амортизирање пена создава помек се чувствуваат во footstrike -.Редизајниран outsole шема ја подобрува трајност и го дава одлична потпора на off-road површини -.ПАТЕКАТА ИЗВИДНИЧКИ 2 чевли нуди поддршка и влечење за време на вашиот off-road работи.Тоа создава добра underfoot удобност, па вашиот ум може да се доживее за ослободување на чувството на уживање во природа.Нејзините редизајниран пета структура ја подобрува стабилноста, како што се движите нерамни терени, што го прави полесно да се фокусираат на патеката ahead.By креирање на подобра контрола врз солиден површини, овој чевли ви помага да го доживее посигурни чекор.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди