.

.

New
Крстот-Бод Материјали Везана Needlepoint Занаетите Смешно Шема Дизајни Ангел Животинско Дома Decorsunset На Реката 16X20 Инчи

Крстот-Бод Материјали Везана Needlepoint Занаетите Смешно Шема Дизајни Ангел Животинско Дома Decorsunset На Реката 16X20

DEN 621.12

Тековен
Во продавницата

[Големина и пакување] : 16 x 20 инчи (40 x 50 cm), 11 CT претходно печатени и печат везови платно, high-definition шема, пред подредени везови конец, 2 × игли, 1 × инструкции, 1x ножици мали, ние нудиме повеќе теми Помалку од 20%. [Лесно и забавно] : Лесно крстот бод колекции се печатени со обрасци врз платно, погоден за сите возрасти, почетници, деца и возрасни.Во споредба со традиционалните пребројување на крстот бод колекции, печат крстот бод модели е многу полесно и има помалку чекори. [Претходно печатени и лесно да бод] Лесно да се следат инструкциите, точни претходно печатени обрасци и арапски броеви, симболи и DMC бои го прават овој вид на крст бод работа лесно и донесе многу забава за нашите животи.Мрежа на предната страна го спречува вашиот очите од замор. [High-end не-токсични за заштита на животната средина материјал] 100% еколошки памук конец, бојата е повеќе светла, мека, нежна, силна и здрав, светла во боја, трајни, и не избледуваат.Растворливи во вода, мастило е безбеден за луѓето и животните, и не предизвикува никаква штета на вашата кожа. [Идеален декорација и подарок] Тоа може да биде дома декорација, навистина уникатен, значаен и незаменлив подарок за вашето семејство, пријатели и колеги.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди