.

.

New
YLHXYPP Баркод Етикета Налепница Термички Печатач Приемот Печатач 2 во 1 Печати Бил Машина 80Mm за Android ISO Windows

YLHXYPP Баркод Етикета Налепница Термички Печатач Приемот Печатач 2 во 1 Печати Бил Машина 80Mm за Android ISO Windows

DEN 8064.00

Тековен
Во продавницата

Изработен од ABS, имаат доволно издржливи и цврсти.Мала големина и светлина, која е лесно да се носат за надвор работи.Со 1400m Ah 7.4 V батерија, може да работи континуирано до 3 дена.Со Bluetooth 4.0 функција, поддршка за Андроид, за i OS и за Windows.Лесно хартија товарење, LCD дисплеј, едноставна операција.Видливи прозорецот на печатење корица, три копчиња со јасни функции, и LCD дисплеј и ѕвончето статус reminder (потсетник).Материјал : Plastic Color : Black Size : 109 * 104 * 48.5 mm Paper Ширина : 80mminterface : Bluetooth 2.0/4.0 Батерија : 1400m Ah /7.4 VLED : 0.96 Inch Rom : 4 MBFlash : 2048kb RAMOperating Систем : Android.IOS.Windows,Saipan,Победи CEPackage Содржина : 1 * printer1 * Корисникот manual Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.Брзо да го инсталирате и лесен за употреба.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди