.

.

New
Остри QS-2130 Близнак Напојува Екранот 12 Цифрениот

Остри QS-2130 Близнак Напојува Екранот 12 Цифрениот

DEN 1252.32

Тековен
Во продавницата

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е ограничено време попуст.Попуст не се однесува на дигитални содржини.Попуст добро, додека резерви трае или се додека не се повлечени од страна .Превозот давачки и даноци може да се примени за пред-намалените цени.го задржува правото да го измени или да го раскине попуст во секое време.Ако било кој од производите или содржина поврзани со овој попуст се врати, вашиот наплата е еднаква на количината што ја платиле за производот или содржината, предмет на важечките наплата политики. 12-цифрениот комерцијални двојна моќ десктоп калкулатор е опремен со 5/4 нагоре/надолу заокружување, објектот се брои.Додавање машина логика.Четири клучни меморија и независни две клучни мемориска функција промена знак.Се продава од Страна НА ЕА.SHRQS2130 ОБЕДИНЕТИТЕ STATIONERS (ОП) КАЛКУЛАТОР,12 DIGIT,СОЛАРНИ.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди