.

.

New
Виктор IR40 IR40T Калкулатор Ink Roller

Виктор IR40 IR40T Калкулатор Ink Roller

DEN 571.20

Тековен
Во продавницата

Се продаваат како 1 Секој.За употреба во Аурора, на Canon, Casio, Innovera, Остар, TI и Виктор калкулатори.Испорачува остар, концизен печатење.Лесно да се инсталира.Димензии : 1"H x 1.2"W x 0.38"Г., исто Така, компатибилни со : 1230-2/3, 1297 (Верзија 1 со creme и сина копчиња), 1297 (Верзија 1 со creme и сина копчиња), PL8000, PL8000. Доаѓа во црна/црвена.За употреба во Аурора Канон Casio Innovera Остри TI и Виктор калкулатори.Испорачува остри концизен печатење.Лесно да се инсталира.Боја(s) : Црна, Црвена OEM/Компатибилен : Компатибилен Уред Видови : Калкулатор ЦЕНТАР Согласност : N/A. Единица Мерка : Секој.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди