.

.

New
36ct - го Спаси Денот Свадба Плик Пломби (#366) (Корални)

36ct - го Спаси Денот Свадба Плик Пломби (366) (Корални)

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

2.25" x 1.25" од најширока точка да најширока точка.Рачно Изработени Налепници.Совршен за плик заптивки.Изберете боја комбо за вашата свадба.Бела Мат Налепници.Овие рачно изработени бела мат налепници се 2.25" x 1.25" од најширока точка да најширока точка.Тие се дизајнирани, печатени и пакувани во нашите мали букви студио.Изберете боја која најдобро одговара на вашата свадба тема.Сива/Руменило, Сива/Морнарица, Сива/Нане, Црн/Злато или Сива/Корални.Има 36 налепници по пакет.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди