.

.

New
Силикони за Печење Душеци, Сет од 7, BPA-Free) Храна Одделение за Обновливи Печење Мат Професионална Не-стап Тесто Мат Рерна Лагер Листови Душеци Силиконска тава облоги

Силикони за Печење Душеци, Сет од 7, BPA-Free) Храна Одделение за Обновливи Печење Мат Професионална Не-стап Тесто Мат

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

????【Храна Одделение Силиконски Fiberglass Печење Мат】.Нашите силикони печење мат е направен од високо-квалитет, храна одделение силиконски и fiberglass, и тоа најчесто се користи за да се покријат cookie листови кога печење.Тие се исто така совршени за печење неуредна или леплива concoctions, бидејќи на нивните не-стап квалитети.таа доаѓа во различни форми и големини, со цел да ги собере различни големини на тави за печење,го направат вашиот живот полесно. ????【Професионални Одделение Безбедно Печење Душеци】.Нашите обновливи силикони печење душеци се отпорни на топлина од -40°F до 480°F, безбедно печење и пржење различни слатки, здрав зеленчук и сланина во печка, шпорет, микробранова, машина за миење на садови и замрзнувач.Професионални одделение за печење душеци може да се користи во врска со рерна коцки или бисквит листови за да се подобри целокупното на топлината и циркулацијата на воздух за да се постигне единствен и конзистентен резултати без врел или готвење места. ????【Обновливи Силикони Тесто Душеци за Macaron 】.Ако сте биле во потрага по начин да се намали на пергамент хартија s тука!.За разлика од другите силикони печење душеци, KAQ печење душеци функција 100% храна одделение безбедно силикони со fiberglass core!Не-токсични, BPA-free, немаат пластични спојници, со трајни квалитетни материјали.Нашите силикони cookie лист доаѓа во различни димензии, можат да го издржат температури од -40°F до 480°F апарати како, на пример, фурна, микробранова печка, замрзнувач и машина за миење на садови.Печење лист душеци дојде во рака, кога печење месење возен бонбони macaron колаче тесто пунџа леб пица.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди