.

.

New
ROCKBROS Напредни 4 Лагери Планински Велосипед Педали Платформа Велосипед Рамен Алуминиумски Педали 9/16

ROCKBROS Напредни 4 Лагери Планински Велосипед Педали Платформа Велосипед Рамен Алуминиумски Педали 9/16

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Не се ИЗЕДНАЧИ И НЕ се ЛИЗГА : Advanced 4 подмачкано запечатени лого,анти-пропадна нокти дизајн за подобро костец.СТАБИЛНА : Алуминиум материјал и Cr-Mo вретено поседуваат трајни композитни педали.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : L за лево на возилото, R за правото на возилото.УНИВЕРЗАЛЕН : Stardard 9/16 инчен вретено,платформа педалата за долго возење удобно и pedaling ефикасност.ЛЕСНА : 0.82 килограми тежина подобри вашата јава искуство,погоден за старата школа, циклус на крстот велосипед, нечистотија скокач, виткање велосипед, планински велосипед, патот велосипед - туринг, песна велосипед, unicycle, градски велосипед со фиксен менувач.ROCKBROS се придржува до концептот на обезбедување на поволни производи за секој потрошувач кој сака велосипедизам и здрав живот, дисеминација на здрава велосипедизам култура и да се фокусира на областа на велосипедизмот опрема.Уживајте во ROCKBROS, Уживајте во Велосипедизам!.Напредни 4 подмачкано запечатени имајќи го обезбедува неспокојот удар додека pedaling, Алуминиум материјал и Cr-Mo вретено поседуваат трајни композитни педали.Широк педалата платформа за долго возење удобно и pedaling ефикасност, Вретено Дијаметар : 9/16 инчен,Погоден за голем број на велосипеди и отворено велосипедизам.Уметнички дизајн, единствен облик,стилски педали олеснат велосипедизам спортски и големата адаптибилност за вашиот велосипед,одговара за повеќето видови на велосипеди.Напредни 4 подмачкано запечатени имајќи го обезбедува неспокојот удар додека pedaling, Алуминиум материјал и Cr-Mo вретено поседуваат трајни композитни педали Широк педалата платформа за долго возење удобно и pedaling ефикасност, Вретено Дијаметар : 9/16 инчен,Погоден за голем број на велосипеди и отворено велосипедизам Уметнички дизајн, единствен облик,стилски педали олеснат велосипедизам спортски и големата адаптибилност за вашиот велосипед,одговара за повеќето видови на велосипеди.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди