.

.

New
ColourLife Пелена Торба Ранец Гитари На Стариот Ѕид Секојдневен Daypack Мулти-Функционални Nappy Кеси

ColourLife Пелена Торба Ранец Гитари На Стариот Ѕид Секојдневен Daypack Мулти-Функционални Nappy Кеси

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

ГОЛЕМИНИ : 11(L) x 7.8(W) x 15(H) инчи, најдобро за држење на бебето работи и повеќето тенок предмети, дури и лап-топ компјутери, ги задоволува вашите потреби на ден круг патувања.МАТЕРИЈАЛИ : Изработени од полиестер и мека ткаенина.Мулти-Џебови Ранец Или Чанта : 1 главни големи преграда со патент затворање, 1 пред патент џеб и 2 мали странични џебови, 4 мали слотови внатрешната страна;Прилагодливи и широк рамо ремени понуда назад поддршка и удобен за носење.Персоналните Дизајн ранци одговара за мајка да се земе во млеко/шишиња со вода, бебе облека, бебе пелена,крпа и така натаму, исто така, одговара за тинејџерски девојки, жени, шопинг, секојдневна употреба или патување надвор.Функционална & Модерен Пелена Торба Ранец, се доволно големи за да ги собере сите што суштински елементи за грижа за новороденчињата, Идеална Туш Подарок Е!.Пелена Кеси Ранци Направени од полиестер+ткаенина , мулти-страна printings Погоден за мајката,студенти/колеџи, или жени секојдневна употреба, патувања надвор доволно Големи за да се одржи многу случаен објекти, бебе работи, книги, тенок лап-топ компјутери и така натаму.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди