.

.

New
Obersee Инсбрук Пелена Торба Tote со Монтажни Кулер, Црна/Тиркизна

Obersee Инсбрук Пелена Торба Tote со Монтажни Кулер, Црна/Тиркизна

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

5" x 14" кога свитканите|.Карактеристики монтажни шише кулер за до три бебе шишиња или ужина.Екстра голема промена мат вклучуваат 23.Голем бебе менување е вклучена (23.5 инчи x 14 инчи/60 сантиметри x 36 cm кога се отвори).5" x 14" кога се отвори 8.Tote мерења : 16"H x 16"W x 5"D (40 см см x 40 см широк x 12 cm длабоко).На Obersee Инсбрук Пелена Торба Tote Со Монтажни Кулер е пространа пелена торба tote торба кој повеќе џебови за сите на вашето бебе е потреби, заедно со монтажни изолирани кулер што е доволно голем да се одржи до три бебе шишиња или ужина.Печати на враќање превозот етикета.Внатрешни работи организатор џебови, влажни џеб, и пространа главната преграда функција повеќе џебови за материјали како што се пелени, влажни брише и други предмети.Надворешноста на tote е изградена на трајни најлон и има две големи страна пијат џебови, една пред додаток џеб, ремени за прикачување на tote на шетач/бебе кабриолет, и пониски ремени за бесење влажна облека (или она што ви се допаѓа).Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Голем бебе менување е вклучена (23.Пелена Торба Tote Со Монтажни Кулер е пространа пелена торба tote торба кој повеќе џебови.5 во широк x 10 во високи x 3 во длабока (22 см широк x 25 см висина x 7 cm длабоко).На Obersee Инсбрук пелена торба tote со монтажни кулер е пространа пелена торба tote торба кој повеќе џебови за сите на вашиот babys потреби, заедно со монтажни изолирани кулер што е доволно голем да се одржи до три бебе шишиња или ужина.На просторен внатрешноста на чантата карактеристики (1) еден голем џеб кои можат да се сместат промена на мат, облека или лаптоп компјутер, (2) општи организатор џебови за пенкала, копчиња и резерви, (3) влажни оддел за влажни предмети, и (4) две мрежа џебови за пелени и други резерви.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.5 во x 14 во / 60 cm x 36 см, кога ќе се отвори).На tote торба мерки 16 во високи x 16 во широк x 5 во длабока (40 см см x 40 см широк x 12 cm длабоко) и монтажни кулер мерки 8.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди