.

.

New
Gimars 6 во 1 Голема Пелена Бебе-Торба со Менување Станица за Момчиња Девојка, Водоотпорен Бебе Пелена Торби за Патување со Изолирани Млеко Шише Џеб, Голем Капацитет и Ш

Gimars 6 во 1 Голема Пелена Бебе-Торба со Менување Станица за Момчиња Девојка, Водоотпорен Бебе Пелена Торби за Патување

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

【Голем Капацитет со 2 главни и 12 функционални џебови & мала Тежина-Заштита на Рамениците】 големината на Gimars Бебе Пелена Торба е 12.5 x 9.8 x 16.5 инчи, со 2 главни и 12 функционални џебови може да ги исполни сите барања на мајките за градите пумпа, Млеко во прав може да, пелени, облека, чевли, вода, ватенка, swaddles, играчки, па дури и лаптоп.Торба е мала тежина, само 3lb, тоа е погодно за мајка да се спроведе, подобра заштита на мама и тато е рамената и половината. 【Висок Квалитет и Издржливи Материјали со 300 D оксфорд Ткаенина】торба е направен од лесен, водоотпорни и отпорни на абење 300 D оксфорд ткаенина, Внатре ранец материјал усвои Полиестер, со водоотпорен патент џеб за влажно или крпа.Многу безбедна и нема мирис, мама и тато може да го остатокот увери дека бебето е додаток кој се става во пелена ранец.Со модата outlook, тоа дури и ќе се користи долго по diapering фаза. 【Алуминиумска Фолија Изолација Џебови & Полнење преку USB Порт】Постојат три изолирани шише носители џеб во ранец, Тој е направен од алуминиумска фолија и нано пламен retardant материјал, која има извонреден топлина зачувување ефект, бебињата може да се пие топло млеко, во кое било време кога сте надвор, и на млеко изолирани дел погоден за шише од 5 до 10oz.Ранец има полнење преку USB порт дизајн, за ослободување на вашите раце и прави полесно да патуваат и да одат надвор. 【Преносни Пелена Торбичка】На пелена организирање торбичка со машина перат менување на мат внатре што го прави diapering едноставна додека on-the-go.Внатрешната обвивка е лесно да се избрише.Одлично за чување на промена на облека, закуски, шминка, итн.Едноставно zip тоа, фрлете го во вашата торба, и исклучување одите.Ние обезбедуваме два Шетач Ремени за мајка да се откажам ранец на шетач. 【Совршен Подарок за Мајка ми & Новороденче】Бебе Пелена Торба е прекрасен подарок за вашето бебе туш и нови родители.Тоа е многу практични за родители да одат надвор, и тоа обезбеди удобно и безбедно место за бебето да имаат нап или менување пелени.Тоа е добар помошник за родителите да преземат бебе на патување,оди на пикник и некои јавни места без промена пелени соба.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди