.

.

New
Cnarery Перат Машко Куче Пелени (3 Парчиња) - Еднократно Висока Апсорпција Куче Стомак Бенд за Машките Кучиња,Удобен Кученце Пелени Одговара за Мали/Средни Кучиња

Cnarery Перат Машко Куче Пелени (3 Парчиња) - Еднократно Висока Апсорпција Куче Стомак Бенд за Машките Кучиња,Удобен Кученце

DEN 431.76

Тековен
Во продавницата

➤Големини - М(3 Парчиња) : Половината 11" - 14"; Ние имаме 5 големини за да изберете од, погодна за речиси секоја раса на куче кучиња, пред да нарачате ве молиме мора да биде мерило на вашето куче назад половината големина, Ако Големината Помеѓу 2 Големини, ве Молиме Изберете Поголем Големина;. ➤Обновливи и Еколошки : еднократно куче стомак бендови се специјално наменети за мали до средни машки кучиња; Перат стомак бендови се еколошки и економски, Опремен со три различни бои куче пелени дека може да се промени;. ➤Брзо Го Апсорбира . ➤Квалитетен Материјал : стомакот бендови за машките кучиња се создадени со мека и одговорно водоотпорен ламиниране ткаенини кои обезбедуваат максимална удобност на вашиот кожен пријатели, тоа е многу добра Удобен Кученце Пелени. ➤По Услуга : XS, S, M, L, XL, имаме 5 големини да се избере , 30 дена по служба, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас;. *Мерење на Вашето Куче за Совршено се Вклопуваат*. ✔Големина XS : Половината 9-11 инчи. ✔Големина S : Половината 11-14 инчи. ✔Големина M : Половината 15-17 инчи. ✔Големина L : Половината 18-22 инчи. ✔Големина XL : Половината 22-27 инчи.Answer : ___________________________ NOTE : ✔ве Молиме овозможи 0.5-1inches грешки duce прирачник за мерење,Ако Големината Помеѓу 2 Големини,ве Молиме Изберете Поголем Големина;ве Молиме мора да точна мерка на вашиот кучиња назад половината.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди