.

.

New
Norbi Миленичиња Куче Памук Лак Чипка Меур Физиолошки Долна Облека Пелени

Norbi Миленичиња Куче Памук Лак Чипка Меур Физиолошки Долна Облека Пелени

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

САНИТАРНИТЕ ПАНТАЛОНИ : Тие се направени од убаво мека памучна, кој е многу удобен за вашето кученце.Направете Вашиот Слатка Срцето Повеќе Симпатична и Шармантна.УДОБЕН ПЕЛЕНИ : домашно Милениче долна облека може да ви помогне да го запрете вашето кученце од peeing во куќата,совршен за женски домашни миленици доживува excitable мокрење, инконтиненција, и тоа во сезона.УДОБНА долна облека ПАНТАЛОНИ : Мали перат женско куче пелени зголеми вашето куче удобност и прифаќање.нашите панталони немаат "crinkly" или непријатно текстура која предизвикува многу кучиња да не им се допаѓаат на обични пелени за еднократна употреба.АБСОРБЕНТА ФИЗИОЛОШКИ ШОРЦЕВИ : Водоотпорен надворешниот слој се спречи протекување и штета за килими, теписи, тапациран столици и дивани.ЗАБЕЛЕШКА!!! : Големината за секое куче е уникатен.Ние препорачуваме да се измери вашето домашно милениче токму со флексибилна лента мерка за да се обезбеди точна одговара.Ние препорачуваме една големина за удобност ако вашето куче е мерење се на високо крајот на опсегот на листата.Norbi секогаш се стреми да направи работи кои практично и корисно за луѓе, пет и така натаму.Ние, исто така, може да биде вид на животната средина преку намалување на количеството на ѓубре семејство произведува.Нашата мисија е да донесе повеќе за повеќе употреби и да се рециклира производи во домови со што ги прави практичен и удобен.Најважно : Ако некој од мерењата се 'помеѓу" двете големини, изберете поголем големина!Ако вашето домашно милениче куче расте, можете да го нарачате поголема големина!Материјал : Памук Стил : A,B Пакетот вклучува : 1 PC Големина Опис: Може да биде Азија големина е помала од НАС големина.Pls проверете ја големината табела како што е подолу, Во мерење, градите на облека треба да биде поголем од куче е на градите, за 3 cm/1.18".Стилот На : ГолеминаПоловината XS(Tag : S)- 7.87"/20 CM S(Tag : М) 9.45"/24 CM M(Tag : L)11.02"/28 CM L(Tag : XL) 12.60"/32 CM Стил Б : Големина-Половината XS(Tag : S)-9.84"-11.81"/25-30 CM S(Tag : М)-11.81"-13.78"/30-35 CM M(Tag : L)-13.78"-17.72"/35-45СМ L(Tag : XL)17.72"-21.65"/45-55 CM XL(Tag : XXL)21.65"-25.59"/55-65 CM.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди