.

.

New
ET2 E23111-18 Larmes Модерна Разнесени Стакло Преголеми Teardrop Мини Pendant Таванот Осветлување, 1-Светло Xenon 20 Вати, 8H x 5W, Полиран Хром

ET2 E23111-18 Larmes Модерна Разнесени Стакло Преголеми Teardrop Мини Pendant Таванот Осветлување, 1-Светло Xenon 20 Вати,

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

LARMES PENDANT СВЕТЛИНА ДИМЕНЗИИ : 8" Висока (122" Макс Прилагодлива Висина) x 4.5" Широк, Тежина : 1.8 LBS.ОСВЕТЛУВАЊЕ : 20 Вати Xenon Сијалица, Крушка(s) Опфатени; Dimmable со Електронски Низок Напон (ELV) Dimmer (2900 K, 320 Lumens).ИНСТАЛАЦИЈА : Хардвер да се Качи Тела на Постоечките Делница Кутијата (Делница Кутија Не се Вклучени).ETL Одобрена за СУВА Локации.ДЕТАЛИ : Изградени од Челик со Полиран Хром Финиш и чисто Стакло Сенка.Опис на производот едноставна идеја благодатно направено во Larmes Колекција.Ред по ред на јасни преголеми teardrops, монтирани на подолг полиран хром светилка носителот кој го поддржува xenon светла, поставува на сцената.Индивидуално се прилагодува капки за сопствени залитат ефекти се овозможи драматично влијание.Дополнителна корист од секоја капка се авион кабел-суспендиран, е способност да се прилагоди на вкупна висина на парче за да се вклопи во просторот.Конечниот резултат е старк и зачудувачки.Од Производителот Сијалица : (1)20w T3 G4 12v Xenon Larmes Мини Pendant со Полиран Хром Финиш.Едноставна идеја благодатно погубен.Едноставна идеја благодатно направено во Larmes колекција.Ред по ред на Јасни преголеми teardrops, монтирани на подолг Полиран Хром светилка носителот кој го поддржува xenon светла, поставува на сцената.Индивидуално се прилагодува капки за сопствени залитат ефекти се овозможи драматично влијание.Дополнителна корист од секоја капка се авион кабел-суспендиран, е способност да се прилагоди на вкупна висина на парче за да се вклопи во просторот.Конечниот резултат е старк и зачудувачки.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди