.

.

New
F Fityle 18Pcs Сјајот Гел Пенкала за Возрасни Coloring Book Уникатен Гел Пенкала 1.0 mm за Возрасни Боење Книги за Цртање Деца Почетник Сликарство Пишување

F Fityle 18Pcs Сјајот Гел Пенкала за Возрасни Coloring Book Уникатен Гел Пенкала 1.0 mm за Возрасни Боење Книги за Цртање

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

- ЛЕСНО ДА се ОДРЖИ : Секоја Обоени Пенкало е опремено со Удобноста Контрола, лесно ќе бидете во можност да се продолжи за сите проекти, без страдање замор.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена. * Киселина-слободните и не-токсични мастило не ги размачкаме, бледнеат, или прескокнете.Нека вашите прсти се релаксираат и овој пат.Таа, исто така се суши брзо ,не скокнеш ,не smearing, совршен гел пенкала за возрасни боење книги.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Дали ова е подарок или сте љубители на пенкала, Уметност Гел Пенкало сет е идеален за секојдневна употреба. Премиум Квалитет – Овие гел пенкала карактеристики 1mm ballpoint совет ,го прави лесен за мазна и прецизна боја апликација.Спецификација : - Материјал : Пластика - Боја : Шарени - Совет Големина : 1. * Премиум Квалитет на Овие гел пенкала карактеристики 1mm ballpoint совет ,го прави лесен за мазна и прецизна боја апликација.0 mm парична казна точка совет Сјајот пенкала се само како гел маркери ќе се произведуваат фини линии и да се направи вашиот весник живописни & сјај. * МАЗНА АПЛИКАЦИЈА : 1.Боја бескрајно со мек зафат барел и екстра мастило, толку совршена гел пенкала за возрасни боење книги.* ЛЕСНО ДА се ОДРЖИ : Секоја Обоени Пенкало е опремено со Удобноста Контрола, лесно ќе бидете во можност да се продолжи за сите проекти, без страдање замор. * Уметност 18 Парчиња Уникатен Поздравниот Сјајот Гел Пенкало Сет, Секој пенкало ужива уникатна боја, кој носи многу повеќе забава за Возрасни книга Боење, Старо резервации, Скицирање, Doodling, Цртање, Пишување, и сите други уметнички дизајни.0 mm парична казна точка совет Сјајот пенкала се само како гел маркери ќе се произведуваат фини линии и да се направи вашиот весник живописни сјај.Нашата Премиум Светкавиот Гел Пенкала се Одлични за Возрасни & Деца Боење Книги, Училишните Проекти, Партија Покани, Честитки, Doodling, DIY Оркестарот, Писма до Пријатели.Нека вашите прсти се релаксираат и овој пат. - НЕПРЕЧЕНО АПЛИКАЦИЈА : 1.Дали ова е подарок или сте љубители на пенкала, Уметност Гел Пенкало сет е идеален за секојдневна употреба.Нашата Премиум Светкавиот Гел Пенкала се Одлични за Возрасни Деца Боење Книги, Училишните Проекти, Партија Покани, Честитки, Doodling, DIY Оркестарот, Писма до Пријатели.04 inch Package Вклучува : 18 Парче Обоени Сјајот Pens1 Парче Складирање Bag Note : дозволете малку разлика поради manua l мерење.Боја бескрајно со мек зафат барел и екстра мастило, толку совршена гел пенкала за возрасни боење книги.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди