.

.

New
Lnrueg Интерактивни Мачка Топката Само-Ротирачки: Смешни Лажни Пердув Маче Си Поигруваше Играчка Електронски Милениче Интерактивни Играчка За Мали Средни

Lnrueg Интерактивни Мачка Топката Само-Ротирачки: Смешни Лажни Пердув Маче Си Поигруваше Играчка Електронски Милениче Интерактивни

DEN 1809.60

Тековен
Во продавницата

Само-управување : мачката брка играчка може да се поништи себеси и да се движат подалеку кога таа хитови пречка, без да се грижите за добивање на топката заглавени во аголот.Функција : маче игра топката со различни начини може да ги задоволи вашиот маче потребите за брка.Интерактивна мачка топката димензии : Дијаметар за : 6.8 cm(2.68 во).Функција : интерактивни мачка топката може автоматски да се ротира да се разбуди вашата мачка интерес, помагајќи им на вашите мачки трошат енергија и да се намали нивната анксиозност.Материјал : миленичиња интерактивни играчка е изработен од ABS пластика, квалитетни и издржливи да ја користите.Мачка топката играчка опис : Напојување : Вграден-во батеријата/USB кабел за податоци(вклучени)Услуга време : 4-5 hours Mode : 6 Функција : Автоматски валање, само-steering Pet интерактивни играчка боја : Blue Kitten игра играчка материјал : ABS plastic Interactive мачка топката димензии : Дијаметар за : 6.8 cm(2.68 во)Пакетот вклучува : 1 x Мачка топката играчка со лажни feather1 x USB cable1 x Настава book Note : - домашни миленичиња не е вклучена.USB кабел е вклучен.- Ве молиме погледнете го мерење.Мали мерење грешка е дозволиво во нормалниот опсег.- Таму би можело да биде малку боја разликата се должи на мониторот, камера или други фактори, ве молиме обратете се на физички објект.Пакет Including1 x Мачка топката играчка со лажни feathern1 x USB cablen1 x Настава книга.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди