.

.

New
Кревет Четка во Рака Метла за Чистење 13.4-Инчен Lambswool Duster, Чиста Јагниња Волна Duster со Дрво се Справи, Мултифункционален Дом на Канцелариски Мебел за во Автомобил Чист

Кревет Четка во Рака Метла за Чистење 13.4-Инчен Lambswool Duster, Чиста Јагниња Волна Duster со Дрво се Справи, Мултифункционален

DEN 1446.24

Тековен
Во продавницата

Мулти-Функција : Погоден за чистење на теписи, троседот перници, кревет листови, дрвени бар пултови, автомобил перници, капути,облека , ќебе , кабинет , bedspread , тастатура и така натаму.Ќе не нула површини; прави и се заклучува во прав за брзо, ефикасно чистење.Долга дрвена рачка обезбедува удобна, лесна задржете.Идеален за отстранување на прашина од мебел, фигурини, ТВ екраните, музички инструменти, како и други дом или канцеларија површини.Лесен за чистење!Само завртете го рачка помеѓу вашите раце за ослободување на прашина!.Дали зад ТЕЛЕВИЗИЈА, под троседот, на врвот на кабинетот, на врвот на таванот фан нож, или помеѓу апарати, прашина колектор без напор може да внесете сите овие предизвикувачки и тешко да се постигне скриени области околу вашиот дом.Име на производ : Волна duster Material : Волна+Woodprompt : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.2. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, мало боја разлики може да се случи, ве молам прости ми.3. Горенаведените податоци референца, прирачник за мерење може да биде погрешно, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.4. Овој производ не содржи други предмети од Duster.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил и ние ќе го реши ова прашање што е можно поскоро.6. Вашиот споделување и повратни информации се добредојдени, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.7.Ви благодариме за посетата на мојот продавница, кликнете на за да влезат во мојата продавница, ќе има многу производи за вашиот референца, логистика, обично ние ќе ја пренесе во 1-3 пати, се проценува дека времето за испорака е 9-15 дена.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди