.

.

New
HARIKA - 100Pcs/Многу 25-30CM Природни Петел Опашка Шарени Пердуви Евтини Пердуви за Занаети Декорација Christma Pheasant Plume

HARIKA - 100Pcs/Многу 25-30CM Природни Петел Опашка Шарени Пердуви Евтини Пердуви за Занаети Декорација Christma Pheasant

DEN 847.20

Тековен
Во продавницата

Материјал : 100% природни пердув.Сите наши пердув предмети биле професионално се чисти, варен и санирани до совршенство.УПОТРЕБА : декоративни материјали; DIY рачно изработени пердуви, студио фаза свадба лебдат пердуви; сон нето -; според своите креативност, многу убава.Совршен за : Свадба Партија Декорација, ноќта на Вештерките Костим, Божиќ Декорација, Дома Декорација, DIY Занает, Накит Шапка Додатоци, Централен Декорација, Мачка Играчки, Цветни Аранжмани.Ве молиме имајте во предвид големината на секој пердув е случаен поради природата на овој производ се сите природни.Облечи вашиот живот со убави, шарени и живописни пердуви!.Ве молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Бојата може да имаат различни како екранот, ве молиме да се разбере.Ви благодариме за посетата на нашата продавница, се чувствуваат слободни да се погледне наоколу и да ги споделите со нас, ако имате било какви прашања и проверете го мојот други огласи!Имаат добар ден!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди