.

.

New
Ambesonne Вкусен Перење Торба, Кактус Растенија и Цвеќиња Геометриски Ленти На чиста Позадина, да го Пореметат Кошница со Рачки Drawstring Затворање за Laundromats, 13 x 19, Маслинов?

Ambesonne Вкусен Перење Торба, Кактус Растенија и Цвеќиња Геометриски Ленти На чиста Позадина, да го Пореметат Кошница

DEN 479.76

Тековен
Во продавницата

МЕРЕЊА - 13" Широк x 19" Висока.Мулти цел кошница организаторот за перење, играчки, книги, крпи.НАПРАВЕН ОД Висок квалитет 100% задебелена не-плетени полиестер ткаенини.Дамка, НЕ кајгана.На дигитални слики ние се прикаже имаат најмногу точни боја е можно; меѓутоа, поради разликите во компјутерски монитори, ние не може да биде одговорен за варијации во боја помеѓу актуелната производ и вашиот екран.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди