.

.

New
Воздухот Fryer Пергамент Хартија, Листови Компатибилни со Philips Viva, NuWave Живост, Secura XL, Макси-Matic Елита +Повеќе | Хартија, Лагер Додатоци за Airfryer

Воздухот Fryer Пергамент Хартија, Листови Компатибилни со Philips Viva, NuWave Живост, Secura XL, Макси-Matic Елита +Повеќе

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

✅ КОМПАТИБИЛЕН СО Comfee 2.6 qt.Макси-Matic Елита Platinum 3.2 qt.Nu Wave Живост 3qt & Живост 4.5 qt.Secura XL 5.3 qt.Philips Viva Колекција (HD9216/66, HD9216, HD9217, HD9220 Серија, HD9230 серија, HD9238 Серија, HD9531 серија, HD9621 Серија, HD9641 Серија, HD9620, HD9622, HD9623, HD9627, HD9640, HD9641, HD9642, HD9643, HD9645, HD9646, HD9647, HD9920, HD9656 + Повеќе. ✅ ПОЛЕСНО И ПОБРЗО расчистување – Спречување на масти, масла и храна остатоци од лепење на вашиот пан, баскет или rack.Избегнувајте долго расчистување пати и да се избегне стружење или гребење на храна, продолжување на животот и квалитетот на вашата воздух fryer. ✅ ЗГОЛЕМИ ВАШИОТ ГОТВЕЊЕ OPTIONS – Совршени за готвење, испаруваат, и печење сите видови на храна, како што се месо, зеленчук, пица, кнедли, крилја, dim sum, торти, колачи, пусти + повеќе. ✅ ГОТВИ ПОЗДРАВ ОБРОЦИ – да се Избегне употребата на било какви масла или спреј за да се направи оброци, дури и поздрав за вас и вашето семејство.На хартија, листови ќе ви овозможи лесно да се справи со вашата храна, без лепење на вашиот кошница. ✅ СЛОБОДНИ БРАЗИЛЕЦОТ МАТ Добијат БОНУС подарок!Еднократно, машина за миење Садови-безбедно и храна-безбедно не-стап скара мат.Држи вашиот тави, пепелниците и кошница во потрага бренд-нови.Прави расчистување бриз и ви овозможува да готви течност-тип храна, како на пример палачинки.Она што е внатре : 100 x Избелени Пергамент Хартија Облоги, перфорирани за подобро струење. 1 x СЛОБОДНИ Бразилецот Мат.На пергамент хартија, листови се сите храна-безбедно.Слободен бразилецот мат е машина за миење садови безбедно и храна-безбедно.ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Секогаш ставете ја храната на ВРВОТ на хартија облоги и скара мат ПРВО, пред вклучување на вашиот воздух fryer.Не го вклучите вашиот воздух fryer без ставање на храната на врвот на хартија облоги и/или скара мат прво.Инаку овие може да се фатат во пропустливи на вашиот воздух fryer, предизвикувајќи сериозни горење или оштетување на вашиот уред.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди