.

.

New
Ѓумбирот Портокалова Перика за Asuka Cosplay Перика + Hairpin Аниме Кабел Женска Долга Права 2 Ponytails ноќта на Вештерките Коса Перика + Капа

Ѓумбирот Портокалова Перика за Asuka Cosplay Перика + Hairpin Аниме Кабел Женска Долга Права 2 Ponytails ноќта на Вештерките

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

【Купи 1 Перика Добиете 2 Клип & 1 Капа】- Пакет се вклучени перика + 2 hairpin + капа. 【Материјал】 - 100% увезени премиум влакна.Може да се ре-стил или намали во 356°F, природен изглед со здрава сатенски сјај, добра текстура и мека на допир. 【Дебели Доволно】- не Ќе се открие изградена-во mesh да срамни вас.Совршен за ноќта на Вештерките, дневна, Cosplay Костим и други тематски страни. 【Прилагодливи】- прилагодување на опсегот на обемот на главата е 19.6"-23.6", погоден за деца и возрасни. 【Лесно да се Носат & се Грижи】- Можете да го користите четка или прсти да се направи убава текстура во минути.И вграден во мрежа капа е направен од високо-одделение чипка, не држи кожата и не го оштети вашиот сопствен коса. 【По-продажбата на Посветеност】- Воздух товар, што се очекува да биде доставен во РОК од 7~14 работни ДЕНА.Ние се трудиме да обезбедиме најдобри производи и по-продажбата на услугата.Ако имате било какви прашања по добивањето на пакети, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди