.

.

New
Воздухот Sandblasting Пиштол Кит w/Св Хранат Млазници & Цевка Sandblaster Песок Blaster

Воздухот Sandblasting Пиштол Кит w/Св Хранат Млазници & Цевка Sandblaster Песок Blaster

DEN 2052.00

Тековен
Во продавницата

Материјал : Алуминиумски + Железо + Керамички.Боја : Сребро + Црна.Минимална воздух барање : 6 CFM во 80 PSI Песок Blaster Големина : 5.31"×5.91" Песок Вшмукување Цевка Должина : 33.46. Создаден Дијаметар : 1x Метал Млазницата : 7.5 m/0.30" 1x Метал Млазницата 5mm/0.20" 1 x Црно Железо Млазницата : 6mm/0.24" 1 x Црно Железо Млазницата : 6mm/0.24" 1 x Керамички Млазницата : 6mm/0.24".Пакет се Вклучени : 1 x Sandblasting Пиштол 1 x Цевка 1 x Керамички Млазницата 2 x Железо Млазницата 2 x Метал Млазницата.Мулти-цел дизајн за експлозија и висок притисок, течни или воздухот чистење на делови и површини со Висок квалитет и фино изработени делови обезбедува непречено протокот на експлозија материјал Може да се користи за песок стакло,sandblasting,површина полирање обработка,машини делови Фрлија алуминиум пиштол се справи обезбедува удобен зафат и долго време се користи Идеален за чистење метал прирабници на автомобил тркала, отстранете рѓа од огради, да се обнови надворешни brickwork итн.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди