.

.

New
HEEQING AE216 100g Природна Розова Зголеми Кварцен Кристал Камен Минерални Кристал Чакал Примерок Природни Камења и Минерали Кристално

HEEQING AE216 100g Природна Розова Зголеми Кварцен Кристал Камен Минерални Кристал Чакал Примерок Природни Камења и Минерали

DEN 403.20

Тековен
Во продавницата

Тоа е направен од природни камења.Функција : Камен генератор, enery генератор,реики стапче духовност раст.Примена : фенг шуи,куќа богатство,дома декорација,медитација,подарок.Рачно изработени полиран,мазна површина,Тоа е добар подарок за вашите пријатели,семејства.Тоа е неверојатен подарок за некој што го сакаш.Можностите се бескрајни!.Тип : Кристал Gravel Material : Пинк Crystal Main Боја : Rose Weight : 100g Size : 30-50mm Please не се реши проблемот директно од страна на враќање, ни испратите порака, и дозволете ни да го реши проблемот ќе се судрите во време!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди