.

.

New
U/D Смешно Sequin Перница Случај 16x 16 Sequin Сирена Перници Sequin со Перница Покрие Flippy Sequin Перници Кои ја Менуваат Бојата за Деца (Само Pillowcase)(Бела/Сребрена + Пингвин Грб)

U/D Смешно Sequin Перница Случај 16x 16 Sequin Сирена Перници Sequin со Перница Покрие Flippy Sequin Перници Кои ја Менуваат

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Sequin.ПАКЕТ 1 ПАРЧЕ PILLOWCASE САМО.ВМЕТНЕТЕ НЕ Е ВКЛУЧЕНА.(Можеби ќе треба да подготви +2 инчи перница вметнете за да одговара со овој pillowcase.).УНИКАТЕН ДИЗАЈНСОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : 16"x 16" (40 CM x 40 CM).МАТЕРИЈАЛ : Непречено реверзибилна искра sequin на предната страна, симпатична пингвин шема супер мека ткаенина на задниот.ПАТЕНТ : Квалитет невидливи патент на страна на лицето.ПОВЕЌЕ ФУНКЦИИ-Тоа не е само едноставна сирена перница покрие, но исто така и на креативен играчка или притисок за ослободување играчка флип sequin перница смешно за деца, тинејџери и расте и прозорци.Се кандидира на вашиот прстите низ sequin, може да се добие различна боја или да добијат збор или слика.Само како магија sequin перница.Се фокусира на создавање на модел ќе им помогне на луѓето да се ослободи од притисокот и вознемиреност во секојдневниот живот и работа.НАЈДОБРИ ОРКЕСТАРОТ&ПОДАРОК Искра украси за соба, троседот, градина стол, автомобили, лица и настани и др.Магијата присутни sequin перници за девојки, момчиња, пријатели, семејство итн.ТОПЛО СОВЕТИ1. Рака мие нежно, ако е потребно. 2. Ако не добијат 5 ѕвезда производ, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, ние ќе се реши во рок од 24 часа.МАЗНА SEQUINSOur фабрика внимателно избира соодветна густина обратна sequin ткаенина за изработка на боја, менување на sequin навлаки, со што би се совршено биланс на флуентност на реверзибилна sequins и естетика на креирани модели на оваа магија sequin фрли перница случај.СУПЕР МЕКА ТКАЕНИНА НА BACKWe одберете топла и мека кожа-friendly супер мека ткаенина како назад на перница покривка, која изгледа како велур и се чувствува топло дури и во студена зима.УБАВО СКРИЕНИ ZIPPERThe патент е невидлив стил и пораби на една од четирите страна се соочува, па како да се направи сирена sequin флип перница случај повеќе убави.Сепак, понекогаш тоа може да потрае некое време за да го најдете.Ние не го цениме вашиот вид трпение.Ве МОЛИМЕ ЉУБЕЗНО ЗАБЕЛЕШКА : ♥ве Молиме овозможи 1-2cm се разликува должи на рачно изработени,како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики (Слика сите вистински шут карта), ви благодариме за вашиот разбере.♥Ако ви треба друга боја или други големина sequin перница маска,ве молиме контактирајте со нас!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди