.

.

New
homozy Мини Рака Ударна Дупка Удирање За

homozy Мини Рака Ударна Дупка Удирање За

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Pin менгеме на назад е корисно за електронска монтажа, алатка-изработка, модел на одлуки и хоби.Работи одлично со дрво занаети и сите видови на хоби проекти.Тоа може да се вежба на килибар, восок, дрво, пластика, орев, гума и други материјали.Рака Вежба Рачно Вежба Модел Машини За Дупчење Алатка.Овој производ не е погодна за дупчење на ахат, жад, метал, челик и други тешко материјали, се лизга или неупотребливи може да се случи.Опис : Рака Вежба Рачно Вежба Модел Машини за Дупчење Алатка - Работи одлично со дрво занаети и сите видови на хоби проекти - Pin менгеме на назад е корисно за електронска монтажа, алатка-изработка, модел на одлуки и хоби. - Тоа може да се вежба на килибар, восок, дрво, пластика, орев, гума и други материјали. - Овој производ не е погодна за дупчење на ахат, жад, метал, челик и други тешко материјали, се лизга или неупотребливи може да се случи.Спецификација : - Материјал : Железо - Целата должина : Околу. 11.5 cm/4.53 инчен - Стегање Опсег : 0.5-6.5 mm Package Вклучува : 1 Парче Рака Вежба.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди