.

.

New
Плоштад Чак Pin менгеме на назад 0-.089 Капацитет 3-3/4

Плоштад Чак Pin менгеме на назад 0-.089 Капацитет 3-3/4

DEN 1497.60

Тековен
Во продавницата

Капацитет од 0 до .079" (од 0 до 2.0 mm), вкупната должина 3 3/4" (95 mm).Uaed од страна на Професионалци.Има две челик chucks со резервни чак одржа во крајот на шупливи месинг се справи.Нема да се тркалаат исклучување на клупата.Капацитет од 0 до .079" (од 0 до 2.0 mm), вкупната должина 3 3/4" (95 mm).

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди