.

.

New
Мери Мери Сребро Нула Партија Piñata

Мери Мери Сребро Нула Партија Piñata

DEN 720.00

Тековен
Во продавницата

Соберат & пополни со слатки & третира.Неонски & сребрена holographic фолија детали.Баш или повлече панделки за да го ослободите.Сребро holographic фолија детали.Производ Големина : 13 x 16 x 3".Нашите pinatas се совршени за роденден или за некоја посебна прослава каде што сакате забава игра партија за вашите гости - млади и стари - за да ги пуштите.Пополни piñata со piñata бонбони или piñata stuffers да им даде на вашите гости забава изненадување.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди