.

.

New
LoveinDIY Пластични Тркалезна Форма Pin Caddy За Шиење Складирање Кутија За Шиење Tools - Пинк

LoveinDIY Пластични Тркалезна Форма Pin Caddy За Шиење Складирање Кутија За Шиење Tools - Пинк

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Голема организирање средство не само за шиење, но за одржување на хартија клипови, нокти, навртки или други метални предмети безбедно во еден простор.Сигурно фаќа иглички кога падна над магнет.Лесен за држење во рака или одмор покрај вашата машина за шиење.Сосема нов и висок квалитет.Едноставен и лесен за употреба.Опис : - Сосема нов и висок квалитет на - Лесен и удобен за употреба - Безбедно фаќа иглички кога падна над магнет - Лесно да се одржи во својата рака или одмор покрај вашата машина за шиење. - Голема организирање средство не само за шиење, но за одржување на хартија клипови, нокти, навртки или други метални предмети безбедно во еден простор.Спецификација : - Материјал : Plasitc, Железо, Големина : Прибл. 10 x 10 x 3 cm / 3.93 x 3.93 х 1.18 inch Package Вклучува : 1 Парче Pincushion Note : дозволете малку големина грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и набљудувачите brightness/contrast settings итн, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме да се разбере.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди