.

.

New
Кригла пиво, Мал Волумен Пиво Штајн Чаша за Пиво на Фестивалот за Отворен за Домаќинство

Кригла пиво, Мал Волумен Пиво Штајн Чаша за Пиво на Фестивалот за Отворен за Домаќинство

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

[500 ML Голем Капацитет] подарок за љубителите на пиво, се препорачува да сите пиво љубовници.Можете да го пополните со околу 500 ML пиво. [Применливи Сценарија] кригла Пиво е погодна за секоја прилика, многу погодна за Октоберфест и посебни ситуации, и, исто така, погодна за отворен двор, тераса или базен употреба. [Удобна Рачка] Одличен квалитет, овие чаши се многу силни и многу светлина.Тоа има удобна рачка, може да се стави во фрижидер и замрзнување нив, кога тие се земени за употреба. [Големи Димензии] Оваа голема чаша пиво во кригла може да се одржи 500 ML пиво или ладна вода, која може да заштедите време.Тие се атрактивни, лесно да се укине, и силна. [Акрилик Материјал] Стаклена кригла е направена од акрилик материјал, кој е здрава и еколошки пријателски, без чуден мирис, добра текстура, вреди да се има.Функција : 1. [Големи Димензии] Оваа голема чаша пиво во кригла може да се одржи 500 ML пиво или ладна вода, која може да заштедите време.Тие се атрактивни, лесно да се укине, и силна.2. [Удобна Рачка] Одличен квалитет, овие чаши се многу силни и многу светлина.Тоа има удобна рачка, може да се стави во фрижидер и замрзнување нив, кога тие се земени за употреба.3. [500 ML Голем Капацитет] подарок за љубителите на пиво, се препорачува да сите пиво љубовници.Можете да го пополните со околу 500 ML пиво.4. [Акрилик Материјал] Стаклена кригла е направена од акрилик материјал, кој е здрава и еколошки пријателски, без чуден мирис, добра текстура, вреди да се има.5. [Применливи Сценарија] кригла Пиво е погодна за секоја прилика, многу погодна за Октоберфест и посебни ситуации, и, исто така, погодна за отворен двор, тераса или базен use Specification : Предмет Тип : Пиво Mug Material : Acrylic Weight : Прибл. 202g / 7.1 oz Capacity : 500 ML Пакет Листа : 1 x Beer Кригла.

Останатите карактеристики

Item Type:
 Beer Mug
Material:
Acrylic
Weight:
Approx. 202g / 7.1oz
Capacity:
500ML
Package List:
1 xBeer Mug :
Обновено

Слични понуди