.

.

New
Класичен Премиум Пиво Пивце Очила Со Капак 16 Унца - Highball Коктел Мешање Стакло Гимнастик – Совршени за Ладни Пијалоци, Сок, Вода - се Користи во Бар, Ресторан, кафуле, ?

Класичен Премиум Пиво Пивце Очила Со Капак 16 Унца - Highball Коктел Мешање Стакло Гимнастик – Совршени за Ладни Пијалоци,

DEN 431.76

Тековен
Во продавницата

6 Класичен Премиум Пиво Пивце Очила Со Капак и 6 цевчиња со 1 четка - 16 Унца – Сет Од 6 Highball Коктел Мешање Стакло – Совршени за Ладни Пијалоци, Сок, Вода - се Користи во Бар, Ресторан, кафуле, Паб.ПРЕМИУМ СТАКЛО – Овој висок квалитет, кристално јасно highball коктел-чаши се машина за миење садови безбедно она што ги прави идеални за секојдневна употреба во вашиот дом или партија.ЦВРСТАТА ОСНОВА издувам база штити очила од ѓубрето над.Лесно да го зграби и потпора за бармени и сервери благодарение на мали дното дијаметар.Тие се 6 инчен високи.APERED ДИЗАЈН – класичен облик tapers кон дното.Совршен за послужување пијалоци, традиционалните коктели, омилени сода или било ладни пијалаци.МУЛТИ-КОРИСТЕЊЕ – сите намена служи очила може да се користи како shaker за шарени пијалоци во многу паб, барови, ресторани или хотели.Класичен Премиум Пиво Пивце Очила Со Капак и 6 цевчиња со 1 четка - 16 Унца – Сет Од 6 Highball Коктел Мешање Стакло – Совршени за Ладни Пијалоци, Сок, Вода - се Користи во Бар, Ресторан, кафуле, Паб Оние убави коктел очила ќе ги собере сите на вашите потреби!Можете да им служи на вашиот омилен лимонада, газирани пијалоци или мраз ладна вода за вашите гости.За возрасни гостин може да се меша шарени пијалоци, класични коктели, вино или пиво.Не грижете се за чистење по партии, катира или кое било друго семејство, собирање на оние со висок квалитет јасно и мазна очила лесно се вклопува во машина за миење садови.Ги купите овие функционални, трајни, и елегантен пиво очила, кои сигурно ќе ги поттикнуваат вашите гости и пријатели да се врати за повеќе.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди