.

.

New
Наздравија Приказни, Кит Масло Говедско месо Закачи 16 оз Пивце Стакло Направени во САД

Наздравија Приказни, Кит Масло Говедско месо Закачи 16 оз Пивце Стакло Направени во САД

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

СОВРШЕН ПОДАРОК -Прави совршен партија стартер за вашиот следен дегустација сесија или релаксирачка вечер на палубата со врвен квалитет стакло. 100% произведено во САД стакло, уникатен дизајн и декорација.ТОП РЕК МАШИНА ЗА МИЕЊЕ САДОВИ БЕЗБЕДНО.КУПИ СО ДОВЕРБА-Стакло гаранција : Ние знаеме што се случува да се сакаат овие очила, но во случај да не, секој комплет доаѓа со 100% Пари Гаранција за враќање.Како препознатлив како стар пријател, нашиот класичен 16-унца гимнастик е одличен избор за било кој број на пијалаци како пиво, iced чај, или лимонада.Совршен избор за бар или кујната, ова комерцијални одделение, термички обработени стакло е погодна за мешање и служат.Тие, исто така, направи голема секој ден стакло.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди